Juraj Balogh
Juraj Balogh

Mám tú česť a privilégium oznámiť začiatok novej kapitoly v profesionálnej ceste nášho kolegu Mária Šušotu. Súčasťou rodiny CreditCall je od svojich 16 rokov a počas svojej kariéry si vo firme prešiel rôznymi pozíciami – od operátora call centra až po riaditeľa realizácie. Dnes predstavujeme jeho novú pracovnú pozíciu – konateľ.

Juraj Balogh a Mário Šušota

Tento okamih je nielen uznaním jeho dlhoročnej oddanosti a lojality voči firme, ale aj dôkazom jeho výnimočnej vnútornej motivácie a odborných znalostí. Jeho cesta je dôkazom toho, že viera v seba, neustále vzdelávanie a záväzok k najvyššej kvalite poskytnutej služby môžu viesť k mimoriadnym úspechom.

Pre mňa osobne je tento človek nielen kolegom, ale aj priateľom a vzorom. Obzvlášť ma inšpiruje jeho schopnosť vnímať detaily s takou štruktúrovanosťou, ktorá je v dnešnom rýchlo sa meniacom svete neoceniteľná. Jeho prístup k práci a schopnosť viesť ľudí je príkladom pre nás všetkých.

Blahoželám Máriovi k novému postu a tešíme sa na to, čo spoločne dosiahneme v budúcnosti. Veríme, že jeho vedenie nás dovedie k ďalším úspechom a spoločne napíšeme ďalšie kapitoly nášho príbehu.

.

Viac o Máriovi Šušotovi si môžete prečítať v našom seriály: Príbehy CreditCallu: https://creditcall.sk/pribehy-creditcallu-mario-susota…/

Zaujali Vás naše služby? Pripravíme vám cenový návrh zadarmo
CHCEM NEZÁVÄZNÝ NÁVRH

Email sa odosiela.