Juraj Balogh

Príhovor majiteľa

CreditCall sme transformovali do súčasnej podoby v roku 2011. Mnoho ľudí sa ma pýta, že čo to slovo „Credit“ v názve znamená. Súvisí to s tým, že sa okrem iného venujete aj manažmentu pohľadávok?

Vysvetlenia sú dve. Tým prvým je skutočnosť, že v čase, keď sme spoločnosť zakladali, venovali sme sa telemarketingu a vymáhaniu pohľadávok. Takže áno, má to aj toto vysvetlenie. V roku 2013 sme sa definitívne zaradili medzi renomovaných data collectorov, teda spoločnosti zbierajúce dáta prostredníctvom telefónu pre prieskumné agentúry.

V ponímaní marketingu a prieskumov slovo „Credit“ znamená, že spoluprácou s nami zvýšime Váš kredit medzi Vašimi klientami. Je viac ako pravdepodobné, že sme spolu boli v kontakte a ani o tom neviete. A to je len dobre.

Dnes poskytujeme služby v týchto oblastiach:

Spoločných znakov majú tieto služby viac ako sa na prvý pohľad môže zdať. Pre všetky treba kvalitný informačný systém, automatizovanú telefónnu ústredňu pre prichádzajúce a odchádzajúce hovory, či systém automatického posielania e-mailov a SMS správ.

Naši programátori každý deň pracujú na vylepšeniach a Vašich podnetoch, preto sme lídrami v inováciách. Dnes by som našu spoločnosť charakterizoval ako spoločnosť poskytujúcu komplexný servis zdieľaných služieb. Poskytneme Vám služby od vyhľadania potenciálneho zákazníka, jeho akvizíciu až po zazmluvnenie. V prípade, že zabudne zaplatiť, túto skutočnosť mu pripomenieme prostredníctvom SMS, emailu alebo telefonicky. Okrem toho dokážeme od klienta získať prostredníctvom prieskumu dôležité informácie o jeho spokojnosti s Vašimi službami alebo tovarom, ktorý predávate.

Základom každej úspešnej firmy sú jej zamestnanci. Toto si uvedomujem aj ja a preto výber zamestnancov prechádza prísnymi kritériami. Zamestnávame ľudí, ktorí majú svoju prácu radi.

Veríme, že na základe informácií na našej stránke sa rozhodnete pre spoluprácu s nami.

Ilustracia pre text

Vízia

Byť najkvalitnejším poskytovateľom v oblastiach centier zdieľaných služieb.

Cieľ

Stať sa strategickým partnerom pre renomované spoločnosti, bez ktorého si nevedia predstaviť svoje podnikanie.

Pobočky Slovensko

Mapa pobočiek

2006 Sep

Založenie spoločnosti

2011 Okt

Transformácia Creditcall

2013 Apr

Pobočka Zvolen

2016 Aug

Pobočka Topoľčany

2016 Nov

Prvých 100 prieskumov

2016 Dec

Člen ESOMAR

2017 Feb

100 zamestnancov

2018 Okt

Pobočka Žilina

2020 Mar

Pomoc s krízovými linkami Covid 19 NZCI, MZ SR, MPSVaR

2021 Apr

180 zamestnancov

2022 Feb

Kto pomôže Ukrajine

2022 Apr

Linka pomoci Unicef/UNHCR

2023 Júl

Pobočka Snina

Zaujali sme vás? Dohodnite si
bezplatnú konzultáciu.

Ak potrebujete poradiť, alebo máte záujem o cenovú ponuku, prosím vyplňte
formulár nižšie. Ozveme sa vám čo najskôr.

Kontakt
Zaujali Vás naše služby? Pripravíme vám cenový návrh zadarmo
CHCEM NEZÁVÄZNÝ NÁVRH

Email sa odosiela.