Do CreditCall rodiny pribudla nová prevádzka. Funguje od 1. júla 2023 na adrese Strojárska 3995, v Snine. Do svojho kolektívu spoločnosť privítala 13 nových zamestnancov.

Ako sa zrodila myšlienka pobočky v Snine? Jej zriadenie prebehlo celkom rýchlo, ako prišlo k tomuto rozhodnutiu?

Juraj Balogh

„Dlhšie sme uvažovali, že kvôli potrebám našich klientov otvoríme novú prevádzku niekde na strednom alebo východnom Slovensku. Prevádzku v Snine sme neotvárali na zelenej lúke, avšak dohodli sme sa so spoločnosťou RealCall na prevzatí ich existujúcej call centrovej divízie. Spoločnosti RealCall, ponúkala veľmi podobné call centrové služby ako my, bola na slovenskom trhu od roku 2015. Keďže máme s majiteľmi dlhodobo veľmi korektné vzťahy, naša diskusia na túto tému trvala asi rok. Myslím, že teraz nadišla  tá správna doba a diskusie sme zakončili vzájomnou dohodou.

CreditCall sa teda dohodol na odstúpení časti podniku, a to konkrétne prevádzky v Snine. Výhodou pre nás bolo, že nielen prevádzka, ale hlavne zamestnanci majú skúsenosti, získali sme veľmi šikovných a pracovitých ľudí, z čoho máme veľkú radosť. Vítame ich medzi sebou a veríme, že je to začiatok dlhej a plodnej spolupráce. Sme radi, že do našich projektov prinesú svoje skúsenosti a húževnatosť, taký nový vietor“.

Juraj Balogh s novým kolektívom v Snine, september 2023

Nová prevádzka je síce plne vybavená a funkčná, no okrem formalít bolo potrebné rýchlo realizovať technické zmeny a nastavenia pre potreby CreditCall. Keďže máme skúsenosti s otváraním alebo sťahovaním prevádzok, celé sme to zvládli za jeden víkend. Aktuálne už naši noví pracovníci v Snine volajú svoje projekty pre klientov CreditCall.

Mária Harmanská

Vedúca prevádzky Mária Harmanská pracuje v call centre 4 roky a hovorí: „Zmena prišla relatívne rýchlo, prvotný šok sme celkom dobre prekonali. Sme radi, že sme sa stali súčasťou CreditCallu. Zostalo nám zamestnanie, tu na východe Slovenska až taká veľká ponuka práce nie je. Sme radi, že náš kolektív zostal spolu, máme sa radi, dobre sa nám spolupracuje. Vstup do novej firmy je pre nás všetkých určite krok vpred, aj keď samozrejme pociťujeme stále drobné obavy, z nových vecí, z množstva nových informácii.“

Majka vedie pobočku spolu so Slavomírom Cimom, informujú sa navzájom o každom kroku, ktorý sa bude za pobočku robiť, spolu riešia zmeny, radosti aj problémy. Slavo pracuje na pozícii senior agenta: „Taktiež zmena vedenia nie je ľahká, musíme sa všetci vzájomne „oťukať“, chce to čas. No hneď po prvom stretnutí sme zhodnotili, že aj nové vedenie je super a cítime, že nás hneď prijali pod svoje krídla, a dúfame, že ich trpezlivosť s nami nebude mať hranice 😊“. Určite sa tešíme na iný štýl práce, na nové projekty, aj na nových kolegov z ostatných pobočiek. Veríme, že do CreditCall rodiny dobre a rýchlo zapadneme.“

Mária Harmanská a Slavomír Cima

Prevádzku CreditCall v Snine nájdete na Strojárskej ulici 3995, 069 01  Snina, na 1. poschodí kancelárskej budovy.

Jarmila Huňarová
Milan Bovda, pracuje v call centre od začiatku, 6 rokov
Nikola Kurjaková
Patrik Dolgoš
Zaujali Vás naše služby? Pripravíme vám cenový návrh zadarmo
CHCEM NEZÁVÄZNÝ NÁVRH

Email sa odosiela.