DO NOVÉHO ROKA SME VSTÚPILI S RADOSŤOU A ODHODLANÍM!

Uplynulý rok bol pre nás plný významných chvíľ. Zvolenská pobočka oslávila svoje desiate narodeniny, získali sme 1. miesto v rámci ocenenia Czech Contact Center Award za projekt Linky pomoci vojnovým utečencom z Ukrajiny a otvorili sme novú pobočku v Snine.

To všetko je výsledok tvrdej práce a oddanosti nášho tímu stále dosahovať viac. Naše úspechy sú potvrdené aj číslami, ktoré sa nám podarilo v minulom roku dosiahnuť:

Zrealizovali sme celkovo 514 kampaní, čo je o 21% viac než v predchádzajúcom roku 2022.

Pomohli sme našim klientom s vymáhaním dlhov, a vyzbierali ohromnú sumu až 14 547 199 eur, čo je o 35% viac ako v predošlom roku.

Celkovo sme tak uskutočnili viac ako 1,3 milióna hovorov, s viac ako 3,6 milióna prevolaných minút, čo znamená, že sme tento rok strávili v kontakte s vami viac času, než kedykoľvek predtým.

Vďaka kvalitnej práci našich zamestnancov sme sa umiestnili na prvom mieste v súťaži Czech Contact Center Award. Vyhrali sme v kategórií Klienti s projektom Linky Pomoci vojnovým utečencom, ktorá funguje od vypuknutia vojnového konfliktu vo februári 2022. Linka od svojho začiatku úspešne vybavila viac než 100 000 hovorov a operátori úspešne pomáhajú utečencom s poskytnutím finančnej pomoci, diskriminácií, šikane či poskytnutiu právnej pomoci.

V júli sme otvorili novú pobočku v Snine a privítali tak v CreditCall rodine 13 nových zamestnancov. Rozširovaním prevádzok reagujeme na zvýšený dopyt po ponúkaných službách pre klientov akými sú napríklad Slovenská sporiteľňa, Orange, Packeta alebo Východoslovenská energetika. Získali sme tak šikovných a pracovitých ľudí, z čoho máme veľkú radosť a veríme, že do našich projektov prinesú svoje skúsenosti, húževnatosť a nový vietor.  

Rok 2023 bol pre CreditCall ďalšou úspešnou kapitolou, a za to patrí veľká vďaka každému zamestnancovi, klientovi, volajúcemu, ale aj vám, ktorí nám zdvíhate telefóny a pomáhate nám robiť našu prácu s odhodlaním a nadšením.

Ďakujeme a tešíme sa na vás aj v novom roku 2024.

Zaujali Vás naše služby? Pripravíme vám cenový návrh zadarmo
CHCEM NEZÁVÄZNÝ NÁVRH

Email sa odosiela.