RODINY NAŠICH ZAMESTNACOV SI VYSKÚŠALI OPERÁTOSKÝ CHLEBÍČEK

CreditCall je RODINA. Týmto heslom ako firma žijeme a stalo sa tiež základom pre krásnu akciu pri príležitosti Dňa rodiny. Zamestnanci sa spolu s ich najbližšími a priateľmi stretli v priestoroch našich pobočiek, kde strávili príjemný čas pri chutnom pikniku a aktivitách, ktoré sme pre nich pripravili. Mali možnosť spoznať kde a ako pracujeme a na chvíľu sa stať operátormi telefonickej linky. V priestoroch prevádzok sme pre nich pripravili malé pracovné stanovištia. Zamerali sa na rôzne činnosti a schopnosti, ktoré musí mať každý dobrý operátor. Na chvíľku sa tak stali detektívmi alebo si precvičili pamäť. V úvode návštevníci prešli našou mini akadémiou a následne sa pustili do práce.

Topoľčany, 1. 7. 2023
Zvolen, 15. 7. 2023

Operátor strávi počas svojho bežného pracovného dňa telefonovaním približne 60% času. Každý si mohol na stanovisku Call centrum vyskúšať, ako taký telefonát prebieha. Malí i veľkí si nasadili na uší slúchadlá a volali. S úsmevom a dobrou náladou sa do slúchadla ozývali so slovami „Dobrý deň, pri telefóne XY, spoločnosť CreditCall, ako vám pomôžem?“ Všetkým sa úspešne podarilo vyriešiť požiadavky našich klientov na opačnej strane linky. Vyhľadali správne dopravné spojenie, našli najvhodnejší darček, či predali fantastickú hračku. A ako bonus náš klient vo Zvolene dostal aj krásnu pesničku. 🙂

Zvolen, 15. 7. 2023

Pri práci v call centre je dôležité vedieť nie len rozprávať, ale aj načúvať klientovi na druhej strane linky. Vyžaduje si to veľké sústredenie a dobrú pamäť. Presne to sme trénovali na stanovisku Dobré uško. V skupinovej hre si rodiny odovzdávali informácie. Čo myslíte, aké zložité je odovzdať si šepkajúc do ucha správne vetu „Diamantový kolovrátok s kockatým kolesom vŕzgal v garáži aj na balkóne“ bez pomýlenia sa?

Topoľčany, 1. 7. 2023

Práca operátora zahŕňa veľa improvizácie a často je nútený vystúpiť zo svojej komfortnej zóny. Aby si to naši návštevníci vedeli lepšie predstaviť, mali za úlohu opísať slovo. Za dve minúty museli povedať ako vyzerá, aké má funkcie, či by si to so sebou zabalili na mesiac alebo znázorňovali športy, v ktorých sa súťaží počas zimnej olympiády.

Zvolen, 15. 7. 2023

Svoju predstavivosť si mohli hostia precvičiť na stanovisku Šaráda, kde si museli spájať veci či slová do súvislostí a byť doslova detektívom. Aj naši operátori sú niekedy detektívmi, keď volajúci klient nevie presne pomenovať svoj problém či potrebu, a opisom sa ju snaží operátorovi priblížiť. Pre našich hostí sme mali pripravenú aj dielničku, kde mohli malí aj veľkí kresliť alebo niečo kreatívne vytvoriť. Vďaka tomu si mohli vyvetrať hlavu, oddýchnuť si aj zrelaxovať po náročnej a stresujúcej práci.

Zvolen, 15. 7. 2023,
Zvolen, 15. 7. 2023

Pri aktívnom volaní, kedy kontaktujeme klientov s pre nich potrebnými službami, výhodami či produktami, je veľmi dôležité, aby dostali správne informácie podľa ich potrieb a aby sme v nich vzbudili záujem. Počas hovoru čakáme na správny moment, kedy ako hokejista či futbalista ťaháme na bránku a vystrelíme, a klient získa to, čo potrebuje. To vyžaduje veľké sústredenie, zameranie sa na cieľ, presnú mušku a rozhodný švih. Našich návštevníkov presne takéto bránky čakali, hokejová, futbalová, a pre ešte väčšiu koncentráciu a sústredenie aj malé golfové ihrisko a šachový kútik.

Topoľčany, 1. 7. 2023
Zvolen, 15. 7. 2023

Prejdením všetkých stanovíšť prešli hostia základným kurzom operátora a na pamiatku získali pekné medaily. Popritom zistili, že práca telefonistov je síce náročná, ale dokáže byť veľmi rôznorodá, veselá a človek má pocit zadosťučinenia, keď pomôže niekomu na druhej strane linky.

Akcia dopadla výborne, za čo ďakujeme všetkým zúčastneným. Oceňujeme odvahu všetkých oteckov, ktorý si trúfli reálne vyskúšať prácu ich polovičiek a následne im skladali komplimenty. A veľmi sa tešíme z nadšenia všetkých detičiek, ktoré po tom ako na záver dostali medailu povedali, že keď vyrastú, chcú robiť to čo ich mamky. A tak sa CreditCall už teraz teší na novú generáciu operátorov 🙂  

Topoľčany, 1. 7. 2023
Zvolen, 15. 7. 2023
Zvolen, 15. 7. 2023
Topoľčany, 1. 7. 2023
Zaujali Vás naše služby? Pripravíme vám cenový návrh zadarmo
CHCEM NEZÁVÄZNÝ NÁVRH

Email sa odosiela.