15. apríl 2023 je pre CreditCall výročným, slávnostným dňom. Presne pred 10 rokmi bola otvorená pobočka vo Zvolene. Kým zakotvila na aktuálnej adrese, sťahovala sa 2-krát.

Ako vzniklo rozhodnutie zriadiť prevádzku vo Zvolene?

Juraj Balogh: „Presídliť call centrum do Zvolena bolo veľkým rozhodnutím. Hľadali sme vhodnú lokalitu na rozšírenie pôsobenia spoločnosti. Pri výbere novej pobočky sme vyhodnocovali až 11 rôznych kritérií. Zároveň v tom čase prebiehal Národný projekt XXI., slúžiaci na podporu zamestnania mladých ľudí do 29 rokov, a tak sme sa na základe spolupráce s Úradom práce vo Zvolene rozhodli práve pre jedno z najstarších slovenských miest a zároveň najväčšie mesto stredného Považia. Okresné mesto Zvolen má aj výhodnú dopravnú polohu, zdalo sa nám teda najmä pre dostupnosť zamestnancom ideálne.“

Po niekoľko týždňovom plánovaní a prípravách, vybavení a zariadení priestorov na prvej zvolenskej adrese na ulici P. O. Hviezdoslava otvoril 15. apríla 2013 CreditCall svoje dvere prvej dvadsiatke zamestnancov. Sprvu bolo trocha náročnejšie zladiť prácu a kontrolu dvoch pobočiek, bratislavskej a zvolenskej, no vďaka šikovným ľudom sa tento počiatočný stav podarilo rýchlo prekonať.

Prvá adresa vo Zvolene: P. O. Hviezdoslava 16
Prvá adresa vo Zvolene, Vianoce 2013
Prvá adresa vo Zvolene, rok 2014

Druhá 20-tka na seba nenechala dlho čakať. Dlhodobo dobré výsledky a zvýšený dopyt po službách CreditCallu si vyžiadal aj navýšenie počtu pracovných miest. S prvým školským dňom v roku 2015 sa call centrum sťahovalo do nových väčších priestorov, do Domu služieb na ulici J. Kozačeka 11.

Druhá adresa vo Zvolene, rok 2015
Druhá adresa vo Zvolene, rok 2015
Druhá adresa vo Zvolene, rok 2015
Druhá adresa vo Zvolene, rok 2015

Ďalšie veľké rozhodnutie padlo po úspešných piatich rokoch. Zvolen sa ako jediná z CreditCall prevádzok sťahoval do priestorov situovaných v samostatnom objekte. Po dlhšej príprave, keďže priestor sa pripravoval na mieru a výbornom načasovaní trvalo sťahovanie jeden víkend, CreditCall spustil činnosti na aktuálnej adrese T. G. Masaryka 1 od 1. januára 2020.

Tretia (aktuálna) adresa vo Zvolene, od roku 2020.
Tretia (aktuálna) adresa vo Zvolene, od roku 2020.
Tretia (aktuálna) adresa vo Zvolene, od roku 2020.
Tretia (aktuálna) adresa vo Zvolene, rok 2022.
Tretia (aktuálna) adresa vo Zvolene, rok 2022.

Po dlhých a pekných 10. rokoch v CreditCall aktuálne pracuje takmer sedemdesiat zamestnancov.

Juraj Balogh: „Sme veľmi radi a sme hrdí, že spolu s našim zamestnancami, môžeme sfúknuť pomyselných 10 sviečok na torte. Želajme si ďalších desať úspešných a tvorivých rokov, minimálne ďalšiu desiatku šikovných ľudí v našej zvolenskej CreditCall rodine, a určite poteší aj desiatka nových klientov.   

Za možnosť založiť a sfunkčniť všetky tri zvolenské prevádzky patrí vďaka našim bývalým aj aktuálnym zamestnancom, ktorí stáli pri zrode pobočky. Ďakujeme skvelým zamestnancom, ktorí dnes u nás pracujú (niektorí už 10 rokov). Špeciálne by som rád poďakoval našej vedúcej pobočky a projektovej manažérke, Katke Prachárovej, ktorá skvele vedie svoj tím a je inšpiráciou aj pre ostatné pobočky v iných mestách. Ďakujeme taktiež mestu Zvolen a jeho vedeniu od roku 2013, všetkým zúčastneným inštitúciám, rovnako dodávateľom a partnerom, ktorí nám pomáhajú zabezpečiť jej úspešný chod.“

10 rokov vo Zvolene

.

Viac informácií v archíve článkov: Nová prevádzka Zvolen

Zaujali Vás naše služby? Pripravíme vám cenový návrh zadarmo
CHCEM NEZÁVÄZNÝ NÁVRH

Email sa odosiela.