Infolinka - Help desk

INFOLINKA - HELP DESK

Infolinka a help desk sú špecializované služby, ktoré sú vhodné na zvládnutie prichádzajúcich hovorov pre rôzne typy služieb. Ak Váš zákazník potrebuje profesionálnu odpoveď sme pripravení mu ju poskytnúť.

Infolinka a help desk prioritne slúži ako podpora a komunikačný kanál medzi zákazníkmi a poskytovateľmi služieb. Ak váš zákazník potrebuje odpoveď na svoje otázky, sme pripravený mu ju poskytnúť. Našou obrovskou výhodou je možná flexibilita, kedy v rámci mesiaca môže počet prichádzajúcich hovorov kolísať.

Ak pôsobíte v niektorom z nasledujúcich odvetví, je Vaša firma ideálnym partnerom pre spoluprácu s nami.

  • internetový, telefonický alebo televízny poskytovateľ
  • predajca hardware alebo software
  • banka, poisťovňa, lízingová spoločnosť
  • výrobca potravín alebo liekov

Služba je vhodná buď pre spoločnosti, ktoré majú veľký počet vlastných alebo potenciálnych zákazníkov alebo pre spoločnosti, ktoré majú menší počet zákazníkov, ale je potrebné aby klientovi bola poskytnutá maximálna miera informácií a starostlivosti. Niektorí klienti využívajú infolinku ako formu prezentácie a prestíže.

Máte veľa zákazníkov, zavádzate nový produkt alebo službu, avšak potrebujete, aby Vaši zákazníci v prípade nejasností získali informácie alebo odbornú pomoc? V takom prípade je pre Vás vhodná jedna zo služieb infolinky alebo help desku prípadne ich kombinácia. Naši vyškolení operátori poskytnú informácie a pomoc Vašim klientom, bez toho aby vedeli, že túto službu poskytuje tretia strana.

Okrem prijímania hovorov vieme spracovať a odpovedať na poštu, či e-maily.

Ak máte akékoľvek otázky, stačí vyplniť kontaktný formulár nižšie a my sa Vám ozveme.


Bezplatná konzultácia

Ak potrebujete poradiť alebo máte záujem o cenovú ponuku, prosím vyplnťe formulár nižšie. Ozveme sa Vám.

Spoločnosť Creditcall, s.r.o. je oprávnená spracúvať moje osobné údaje vyplnené v kontaktnom formulári na účely spracovania mojej požiadavky. Oboznámil (a) som sa s informáciami v sekcii Ochrana osobných údajov.
* Povinné polia