Retencia

RETENCIA

Získanie nového zákazníka je niekoľkonásobne drahšie ako udržať si existujúceho. Ak ste sa dostali do situácie, že Vám odchádzajú zákazníci alebo máte podozrenie, že v dôsledku konania konkurencie Vám takáto situácia hrozí, neváhajte a obráťte sa na nás. Naši špeciálne vyškolení operátori spolu s vhodne a citlivo položenými otázkami dokážu zachovať obchodnú spoluprácu.

Rozlišujeme tieto typy kampaní:

  • Proaktívna retencia - na základe správania sa klienta vieme identifikovať, že v blízkej dobe prestane využívať Vaše služby alebo nakupovať u Vás tovar. Preto aby sme zabránili katastrofe proaktívne s klientom komunikujeme a zisťujeme jeho postoj a motiváciu zotrvať aby ste aj naďalej zostali v jeho priazni.
  • Reaktívna retencia - je situácia, kedy klient zmluvu vypovedal alebo už dlho nenakúpil Vaše služby alebo tovar. V takom prípade sa snažíme klienta presvedčiť aby svoju výpoveď zo zmluvy stiahol.
  • Win back kampaň - je kampaň na prinavrátenie bývalých klientov, ktorí odišli ku konkurencii a ich získanie späť.

Stačí ak nám vo formulári nižšie uvediete na seba kontakt a môžeme sa o Vašich obchodných plánoch pozhovárať osobne.


Bezplatná konzultácia

Ak potrebujete poradiť alebo máte záujem o cenovú ponuku, prosím vyplnťe formulár nižšie. Ozveme sa Vám.

Spoločnosť Creditcall, s.r.o. je oprávnená spracúvať moje osobné údaje vyplnené v kontaktnom formulári na účely spracovania mojej požiadavky. Oboznámil (a) som sa s informáciami v sekcii Ochrana osobných údajov.
* Povinné polia