Aktualizácia databáz

AKTUALIZÁCIA DATABÁZ KLIENTOV

V priemere sú databázy zredukované o približne 20% každých 6 mesiacov. Najčastejšie to býva kvôli zmene adresy, zmene mena, zmene kontaktnej osoby, telefónneho čísla, e-mailu a podobne.  Údržba aktuálnej databázy a pravidelná aktualizácia informácií je základný kameň blízkeho a profitabilného vzťahu so zákazníkmi. Zanedbaná databáza môže viesť k prerušeniu poskytovania informácií existujúcim a potenciálnym klientom o nových produktoch a službách.

Preto Vám ponúkame telefonickú aktualizáciu databázy respektíve vytvorenie novej databázy na základe Vami zadaných kritérií. Služba je primárne vhodná pre firmy s väčším počtom existujúcich alebo potenciálnych zákazníkov rádovo v stovkách kontaktov.

Inou alternatívou je vytvorenie úplne novej databázy na základe Vašich požiadaviek a potrieb. Takto vytvorenú databázu kontaktov aj s požadovanými súhlasmi potom môžete marketingovo osloviť inými kanálmi.

Ak uvažujete o aktualizácií svojej databázy, vyplňte formulár uvedený nižšie a my sa Vám ozveme.


Bezplatná konzultácia

Ak potrebujete poradiť alebo máte záujem o cenovú ponuku, prosím vyplnťe formulár nižšie. Ozveme sa Vám.

Spoločnosť Creditcall, s.r.o. je oprávnená spracúvať moje osobné údaje vyplnené v kontaktnom formulári na účely spracovania mojej požiadavky. Oboznámil (a) som sa s informáciami v sekcii Ochrana osobných údajov.
* Povinné polia