Objednávková linka

OBJEDNÁVKOVÁ LINKA

Veľmi dôležité pre každú spoločnosť je uspokojiť požiadavky svojich existujúcich alebo potenciálnych klientov. Zvýšený záujem zákazníkov môže byť z viacerých dôvodov. Sezónne výkyvy, nedávna marketingová kampaň alebo neobvyklý záujem o produkt (napríklad v dôsledku zlyhania konkurencie). Aj ten najefektívnejší biznis model môže byť niekedy „napnutý“. Preto sme pripravení ponúknuť Vám služby našej objednávkovej linky, kde môžete naplno využiť záujem o Vaše produkty. Naši operátori zvládnu prijať a spracovať objednávku, spracovať žiadosti o katalóg alebo brožúru, spracovať špeciálne požiadavky, byť pripravení na aktuálnu marketingovú kampaň.

Prečo využiť služby outsourcingu je podrobnejšie vysvetlené na tejto stránke. Prečo však dokážeme zvládnuť aj skutočne veľký počet hovorov? Dôvod je jednoduchý, k dispozícií máme veľký počet operátorov, ktorí pracujú na viacerých projektoch súčasne. Pre lepšiu predstavu ako je to možné viď infografiku nižšie:

Zdielnie operátorov na objednávkovej linke

Ak máte akékoľvek otázky, stačí vyplniť kontaktný formulár nižšie a my sa Vám ozveme.


Bezplatná konzultácia

Ak potrebujete poradiť alebo máte záujem o cenovú ponuku, prosím vyplnťe formulár nižšie. Ozveme sa Vám.

Spoločnosť Creditcall, s.r.o. je oprávnená spracúvať moje osobné údaje vyplnené v kontaktnom formulári na účely spracovania mojej požiadavky. Oboznámil (a) som sa s informáciami v sekcii Ochrana osobných údajov.
* Povinné polia